Teremts békét a lelkedben!

Belső egyensúly csakráid harmonizálásával

Belső egyensúly csakráid harmonizálásával

Mik azok a csakrák? A csakrák olyan energia központok a testünkben, amelyek az életenergiát fogadják, tárolják és szétosztják. Összesen hét fő csakránk van, mindegyik különböző helyen található a testben és...

Belső egyensúly csakráid harmonizálásával

Mik azok a csakrák? A csakrák olyan energia központok a testünkben, amelyek az életenergiát fogadják, tárolják és szétosztják. Összesen hét fő csakránk van, mindegyik különböző helyen található a testben és...

Hogyan ünneplik a tavaszi napéjegyenlőséget a világon?

Hogyan ünneplik a tavaszi napéjegyenlőséget a v...

A tavaszi napéjegyenlőség már évszázadok óta megfigyelhető, és az ehhez kapcsolódó hagyományok igencsak eltérőek. Ebben az érdekes cikkben mutatunk néhány olyan ünnepséget, amelyet a világ különböző részen a tavaszvárás alkalmából...

Hogyan ünneplik a tavaszi napéjegyenlőséget a v...

A tavaszi napéjegyenlőség már évszázadok óta megfigyelhető, és az ehhez kapcsolódó hagyományok igencsak eltérőek. Ebben az érdekes cikkben mutatunk néhány olyan ünnepséget, amelyet a világ különböző részen a tavaszvárás alkalmából...